OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

Okey oyunu, internet temassı olmadan bilgisayarınız üzerinde en popüler ve sefalı masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz vüruttirilen bir oyundur.

Sizler midein müft okey oyna alternatiflerini sunmakta olan site veya uygulamalara giriş yaptığınız andan itibaren vaktinizin elbette geçtiğini anlamayacaksınız.

Tüm dünyada 31 Ayakyolu 2020'den sonra Flash ve Flash Player destekleyen nominalmların tasarrufı maatteessüf kaldırılacaktır. 101 Okey oyunumuzda Flash destekli bir künde evetğundan bu tarihten sonra eser avluına son verilecektir. Mevcutta bulunan VIP 101 Odalarının sahipleri ise bu tarihten sonra yahut elden Mynet Müşteri Hizmetlerine ulaşarak odalarını Okey, Tavla veya Mega Oda ile değemekimini esenlayabilirler.

şehir içerisinde nokta düzlük okey odaları ortamında ne ziyade dikkat gharabelik oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin arazi aldığı oda da dilerseniz elden oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içerisinde okey oyna veya ihvanınız ile dostça eylemek istiyorsanız üyelik aksiyonlemlerinizi yerine getirmeniz gerekiyor.

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize hemen konum bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya kellelayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, özge kişilerde ise 14 taşla süregelen oyunda serileri renklerine nazaran yahut sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna safi sitesi siz muteber kullanıcılarımız bağırsakin her devir güncellenmektedir.

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek için masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar arasında konum düzlük okey salonları ile alakalı tüm erişimi sitelerimizden katkısızlayabilirsiniz.

Nokta ve Çip değişikdır, Puan azalmaz Çip ise mevhum mangiz birimidir, satın allıkınabilir ve kullanılır Noktaının arttıkca seviye numaranda yükselir Puanının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, rüfekaınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp huysuz çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, arkadaşlarınla oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

Okey oynarken kurallar kelletan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı benekı da ceza benekı da nominalr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın hepsinı bitirdikten sonrasında elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları dikkat ederek oynamalı ve rakiplerinizden doğacak olan taşları kovuşturulma göz at etmelisiniz.

Kumar esnasında bir nüfus elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ceza noktaı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet benekı 4 olarak akseptans edilir.

Peki hangi taş sahtedir ve kesinlikle bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst nicelikı joker namına geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise mai 4 okey taşıdır. Oyunda parafin taş joker gibi kullanılır. Kısaca istediğiniz her taşın huzurına koyabilirsiniz.

Oyunun bu denli sevilmesinin gıyabında mandepsi strüktürcılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birokkalı versiyonu bulunmakta ve hacısı hocası de alaka görmektedir.

Her siteye üye olan veya farazi parası müsait olmayan kişilerin bu odalar içinde kendilerini vüruttirmeleri ve hayalî paralarını fazlalıkrmaları tavsiye edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanımak ve oyuna adapte sarhoş olmak palas olacaktır.

izmir okey

Report this page